Jak poznać, że to właśnie ten DJ?

Bez różnicy na rodzaj imprezy, będziemy chcieli zamówić takiego dj-a, który zapewni zgromadzonym najlepszą rozrywkę. Jak poznać, że to właśnie ten? O co zapytać? Co ważne jest, jeśli będziemy chcieli na własną rękę poszukać mistrza w zakresie jakościowej obsługi muzycznej?

 

Dobry dj gra, co zechcesz

 

W grę wchodzi tylko taki dj na wesele, który gra co zechcesz. W końcu to charakterystyczna uroczystość, na której gromadzi się spora liczba osób o różnych upodobaniach. Repertuar musi być oczywiście taki, przy którym bawi się większość. Ale otwartość na specjalne życzenia to rzeczywiście jeden z atutów dj-a. Tak samo sprawa wygląda w przypadku, gdy jest nam potrzebny dj na osiemnastkę. Tu również powinniśmy spytać o to, czy jest to osoba potrafiąca wczuć się w klimat osób, dla których gra.

 

Wiarygodność dj-a

 

Jak w każdej branży także i w przypadku obsługi muzycznej musimy zadbać o to, by przykładowo zamówiony dj na studniówkę nie okazał się amatorem. Wybór powinien paść na takiego, który nie od dziś działa w tej dziedzinie. Ponadto nietrudno będzie nam znaleźć opinie o nim oraz zapoznać się z historią imprez, jakie miał okazje prowadzić. DJ to też konferansjer. Warto pamiętać o tym, że jeśli podczas rozmowy z nim i wstępnych ustaleń będziemy czuli, że ten właśnie gość rozkręci i poprowadzi naszą imprezę, z całą pewnością tak właśnie będzie. Dobry dj to warunek udanej zabawy. To właśnie ta osoba jest gwarancją sukcesu bez różnicy na rodzaj i wielkość imprezy oraz bawiących się gości.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*