Silne trendy meblowe na 2017 rok

Styl nowoczesny stawia we wnętrzach na minimalizm. Przyzwyczailiśmy się nieco do tej prostoty. Z jednej strony to dobrze, bo akurat rok 2017 pod tym względem nie zmienił się. Niemniej jednak meble do salonu idą w stronę eko. Stawiamy na drewno, rattan, a oprócz prostoty na lekkość. Sprawdźmy, co jeszcze możemy odmienić w naszych wnętrzach.

Ciepła kolorystyka

 

Wraz z drewnem i rattanem na salony wchodzi ciepła, a dokładnie złota i miedziana kolorystyka. Odpowiedzią na meble nowoczesne są więc stoły, stoliki, krzesła i fotele z plecionki rattanowej łączonej z drewnem, kolorowymi metalami, z których mogą być wykonane uchwyty i nogi mebli. Ma być po prostu lekko, ale ciepło.

 

Oryginalność na topie

 

Do naszych wnętrz wraz z nowym rokiem 2017 wkrada się oryginalność. Z powodzeniem możemy bawić się dodatkami. Co więcej, warto pójść o krok dalej, czyli w stronę designerskich mebli. Mogą być nimi chociażby oryginalne hokery barowe do naszej ciepłej przytulnej jadalni.

 

Dobry styl we wnętrzach

 

Zaskakiwanie w 2017 roku jest jak najbardziej wskazane. Nasze salony mogą więc wyglądać bardzo oryginalnie. Wystarczy zerknąć na stoły nowoczesne, które łączą w sobie wiele materiałów wraz z mosiądzem, z których zrobione są nogi, by zrozumieć na czym może polegać dobry styl we wnętrzach. Polecane są więc włoskie meble znane ze swojej oryginalności. Włoscy projektanci mają doświadczenie w eksperymentowaniu, które zawsze okazuje się efektywne. W trendy obecnego roku wpisują się swoimi projektami wręcz idealnie.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*