Atrakcyjne meble nowoczesne

Jak dziś urządzamy swoje wnętrza? Z całą pewnością kierujemy się gustem, ale nie stronimy od tego, co modne. Zdecydowanie często wybieramy meble nowoczesne, które potrafią zadziwić swoją oryginalnością. Zobaczmy, co dzieje się na salonach w 2017 roku. Z jakimi meblami i z jaką kolorystyką będziemy mieli do czynienia.

 

Jakie meble są modne w tym roku?

 

Bezapelacyjnie idziemy w stronę eko. Szukamy więc rattanowych i drewnianych mebli do salonu. To właśnie one mogą przybierać najróżniejsze formy. To co oryginalne, obecnie jest najmodniejsze. Meble mogą łączyć w sobie wiele materiałów. Da się zauważyć, że najnowsze kolekcje mebli posiadają elementy z metali kolorowych, mosiądzu czy miedzi. To ostatni krzyk mody, który wkrada się do naszych salonów.

Jaka kolorystyka we wnętrzach?

 

W kwestii kolorystyki powoli zaczynamy eliminować skandynawską biel. Zastępuje ją złoto i ciepłe barwy, które nadają wnętrzu przytulnego charakteru. Czyżby przepych? Po części tak, ale nie wolno zapominać, że całość aranżacji musi być lekka. Kolorowe hokery barowe o wyszukanej formie – to jest to, na co możemy pozwolić sobie w kuchniach i jadalniach. Takich samych oryginalnych form powinniśmy szukać w przypadku stołów nowoczesnych. Dobrym pomysłem są więc designerskie, awangardowe meble, ale również włoskie meble, które od zawsze cieszyły się uznaniem z powodu swojej oryginalności. 2017 rok we wnętrzach szykuje duże zmiany. Warto pamiętać o tym i stale śledzić nowinki aranżacyjne, zwłaszcza przed remontem.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*