Zoom na meble do kuchni

Meble do kuchni muszą podkreślać styl, jaki sobie wybierzemy. Muszą być funkcjonalne, czyli pod żadnym pozorem korzystanie z nich nie może nas denerwować. Warto dokładnie przemyśleć ich wybór, przeglądając najnowsze kolekcje lub zdecydować się na meble na wymiar, czyli szyte na miarę indywidualnych oczekiwań.

 

Wymarzone meble do kuchni – dylematy

 

Kuchnia to miejsce, w którym toczy się życie. To centralne miejsce w każdym domu. Ma tu być praktycznie, wygodnie, ale i przytulnie. Rzeczywiście w przypadku mebli kuchennych mamy najwięcej dylematów. Zaczynają się od wyboru materiału. Musi być przecież trwały, ale też estetyczny. Potrzebujemy też kolorystyki, która niejednokrotnie sprawia więcej trudności niż materiał. Zostaje jeszcze kwestia fasonu, która rodzi kolejne dylematy. Podpowiadamy, co w modzie piszczy:

• otwarte półki
• półki głębsze niż dotychczas
• wyższa nośność szuflad
• drewno
• kolory ziemi
• odcienie niebieskiego

 

Jaki styl w kuchni?

 

Kuchnia nowoczesna to dobry wybór. Niemniej jednak jeśli chodzi o tego rodzaju aranżacje wnętrz, zdecydowanie bardziej polecane są one do większych przestrzeni. W przypadku gdy nasza kuchnia posiada niewielki metraż, sprawdzi się styl klasyczny. Alternatywą dla takich stylizacji z powodzeniem może być styl rustykalny, skandynawski, a nawet industrialny. W każdym jednym wypadku sprawdzą się meble na wymiar, które są najbardziej praktycznym rozwiązaniem. To meble szyte na miarę naszych indywidualnych oczekiwań.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*