Męska ramoneska – wiecznie modna również w tym roku

Gdy minie chłodna zima, każdy mężczyzna będzie musiał znaleźć modne wierzchnie okrycie. Co w tej kwestii proponuje moda na wiosnę 2017? Wiecznie atrakcyjna męska ramoneska to hit numer jeden również na nadchodzący sezon. Zobaczmy, z jakim must have płeć męska będzie miała do czynienia w nadchodzącym sezonie.

Co po zimowych odpinanych kapturach?

 

Obecnie mamy jeszcze zimę, czyli modne odpinane kaptury z obszyciem futrzanym w kurtkach męskich. O ramonesce na wiosnę wiemy już, że nie schodzi ona z podium i stale będzie zasilała asortyment odzieżowy największych marek. Kolejnymi propozycjami są męskie kurtki sportowe. W nadchodzącym sezonie spełnią one oczekiwania nie tylko tych, którzy regularnie uprawiają sport, ale też jako kurtki do pracy, gdy nie obowiązuje nas strój formalny.

 

Jaka kolorystyka kurtek męskich na wiosnę 2017?

 

Militarnie? Jak najbardziej. Bo to typowo męski design, który sprawdza się na każdą okazję. Niemniej jednak wiosną królować w przypadku mody męskiej będzie błękit, niebieska kolorystka oraz granat. Czyżby królewski kolor niebieski wkradł się na dobre do męskiej garderoby? Z całą pewnością na nadchodzący sezon tak. Ponadto to sezon, w którym liczą się wszelkie dodatki, dbałość o szczegóły, rozmaite wzornictwo. Mamy więc kurtki męskie w różnych stylizacjach sportowej, casualowej, eleganckiej, nie zapominając o hicie, czyli czarnej skórzanej ramonesce. Na zamek, guziki, ze stójką lub klasycznym kołnierzem – kwestia upodobania, gustu lub po prostu okoliczności.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*