Wampirzy lifting – na czym polega i jakie przynosi efekty?

W dobie wypełniania skóry za pomocą inwazyjnych substancji jak botox powstała nowa metoda o tajemniczej nazwie – „wampirzy lifting”.Jak można się domyślić, nazwa pochodzi od substancji, której się używa, czyli krwi. Okazuje się, że własna krew, a dokładniej płytkowe czynniki wzrostu w niej zawarte posiadają niesamowite właściwości odmładzające, przy czym są zupełnie bezpiecznym materiałem dla organizmu.

Jak wygląda zabieg?

Na samym początku zabiegu liftingu osoba go wykonująca pobiera krew od pacjenta w ilości około 8ml. Następnie krew zostaje umieszczona w specjalnej wirówce – ma to na celu oddzielenie osocza od czerwonych krwinek za pomocą substancji znajdujących się w maszynie. Kolejnym krokiem jest dodanie do krwi chlorku wapnia, który pobudza krwinki do produkcji dobroczynnych dla skóry składników, które odpowiadają za napięcie i przemianę cery. Krew jest podawana pacjentowi na różne sposoby. Czasem jest to mezoterapia a czasem wstrzykiwanie substancji wzdłuż zmarszczek, w zależności od danego przypadku i oczekiwań klienta.

Efekty zabiegu

Efekty wampirzego liftingu są imponujące. Skóra staje się przede wszystkim ujędrniona i bardziej elastyczna. Poprawia się także jej koloryt, znikają wszelkie przebarwienia, ze względu na jej lepsze ukrwienie. Jest to doskonały sposób na pozbycie się zmarszczek, a przynajmniej zmniejszenie ich widoczności. Efektami zabiegu można zachwycać się przez okres około 6 miesięcy. Po tym czasie lifting trzeba powtórzyć, jeśli chce się zachować rezultaty na dłużej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*