Polskie firmy kurierskie przegląd


 Jak wiadomo, Internet działa dziś na potężna skalę. Nie ma takiej możliwości, aby ktokolwiek mieszkający na wsi, a szczególnie w mieście, nie miał dostępu do Internetu. Każdy z nas umie otworzyć przeglądarkę i z niej korzysta. Nie jest to żadna nowość, że sieć, jest potężnie rozwinięta i to w niej tworzą się nowe style i trendy, a także sposób na życie. Ludzie są bardzo uzależnieni od tego źródła nie tylko informacji, ale także rozrywki i niekiedy rzeczy, których nie chcielibyśmy oglądać. Jedni czują się w nim doskonale, a inni są spychani na bok i odrzucani.

Do czego służy Internet? Zależy, kto z niego korzysta. W przypadku dzieciaków, wykorzystywany jest do pisania zadań domowych i grania w gry. Te mniejsze, korzystają jeszcze z pomocy rodziców przy pracach domowych, ale te starsze, wola mieć podane informacje na tacy niż myśleć jak opisać jakieś zjawisko itp. przez Internet, możemy także robić studia i wcale nie zdziwi to nikogo, kiedy pokażemy właśnie taki dyplom. Nie wychodząc z domu, możemy obejrzeć różne miejsca, poznawać ludzi i budować relacje. Nie są one zwykle zbyt trwałe, ale powodują, że prowadzimy jakiekolwiek rozmowy, z kim, kto także uległ potędze sieci. Przez takie działania zanika prawdziwa komunikacja, ale jest to dość bagatelizowane przez młodszych ludzi, dla których jest to normalne.

Jednak Internet, to także zakupy i usługi. Nie musimy wychodzić z domu, stać w korkach i przewalać sklepowych półek, aby kupić ubrania, buty czy nawet jedzenie. Wolimy zapłacić, żeby ktoś zrobił to za nas. Tak jest nie tylko łatwiej i wygodniej, ale także szybciej. Jeśli także prowadzisz swój biznes w Internecie, to musisz wiedzieć, czego potrzebujesz, aby prosperował in jak najdłużej.

Kurier warty uwagi

Bardzo ważną kwestią w przypadku interesów przez sieć, jest dostawa. To, w jakim terminie będzie docierać do klientów przesyłka oraz jaka będzie cena tej dostawy, będzie decydować o tym czy zyskasz klienta czy też będzie wolał iść do konkurencji.

Aby być pewnym, jakie mamy w Polsce firmy kurierskie, zróbmy ich przegląd. Chcąc wiedzieć, kto jest liderem i jaka najlepiej prosperuje, trzeba poszukiwać informacji i przeglądać oferty. Dobry kurier jest tani i szybki. Zobaczmy, więc, kto rządzi na rynku polski i kto ma największy udział procentowy w rynku. Zacząć powinniśmy od UPS, która osiągnęła najlepszy wynik i wynosi on około 50 %, liczby się jednak wahają i co roku są nieco inne. Następna jest DPD z wynikiem około 30%, a później DHL z 20 %. Są jeszcze GLS, Siódemka i K – Ex, których wyniki to kolejno 15 14 i 11%. To, którą firmę wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane posty